Winch
Winch
Winch
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ghost of the navigator

Ghost of the navigator


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Galatsi,Athens(Gr)

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος   ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος EmptyΣαβ Ιουλ 17, 2010 5:33 am



ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος

Περιεργα πραγματα συμβαινουν γυρω μας και ολοι τελικα εχουν μια αμεση ή οχι εμπειρια. Μια φιλη μου λοιπον αγοραζει ενα σπιτι με την μητερα της. Ακουγε απο την αρχη που μπηκε εκει περιεργους θορυβους. Κατι σαν κλαψιμο μωρου ή νιαουρισμα γατας. Δεν μπορουσε να προσδιορισει. Επειδη φοβοταν γεμισε το δωματιο της με σκορδα, εικονες κτλ. Η μητερα της δεν ακουγε τιποτα, γιατι τα περιστατικα γινονταν συνηθως βραδυ, ενω η μαμα της κοιμαται παντα με μασκα ματιων και ωτοασπιδες. Μια βραδυα λοιπον ακουει κατι, κοιταει προς την πορτα και βλεπει τον εξω απο δω να προσπαθει να μπει στο δωματιο της. Ομως ολα τα αντικειμενα που ειχε τον απομακρυναν μεχρι που εξαφανιστηκε. Φυσικα κανεις δεν την πιστεψε.

Ενα αλλο καλοκαιρινο βραδυ προς ξημερωματα, η μαμα της ελειπε διακοπες και η φιλη μου ηταν μονη και εβλεπε τηλεοραση. Ακουει εναν
επαναλαμβανομενο δυνατο θορυβο να ερχεται απο την κουζινα. Πηγαινει μεσα και βλεπει την σιδερενια σκαλωσια να κοπαναει μια στο ψυγειο μια στον τοιχο..... καταλαβαινετε τι επαθε.

Περναει λιγος καιρος, ειναι σε μια καφετερια και οπως παιζει με κατι παιδακια την πλησιαζει η μαμα τους και της λεει: εσυ δεν εισαι η ταδε,που γεννηθηκες τοτε?? -ηξερε τα παντα γι'αυτην. Εγω ειμαι λεει η ταδε πνευματιστρια και εσυ εισαι η αδελφη ψυχη μου...το σπιτι σου λεει εχει κακη ενεργεια. Σαν να υπαρχει μια καταρα......

Δεν ηξερε τι να κανει...γνωριζει μια αλλη κοπελια η φιλη μου που συμπτωματικα εμενε παλια με την οικογενεια της στο σπιτι που τωρα μενει η φιλη μου. Οπως λοιπον επινε καφε με την μαμα της φιλης της τη ρωτησε η φιλη μου γιατι εφυγαν απο το σπιτι που εκεινη τωρα ζουσε. Της απαντησε πως πριν λιγα χρονια σε εκεινο το σπιτι ζουσε μια οικογενεια με ενα μικρο παιδι που ο πατερας του το ειχε αποκεφαλισει και ενα βραδυ ο συζυγος της οπως πηγε να κοιμηθει αφου εσβησε το φως, ειδε στο κομο του μια σκια. Ξανανοιγει το φως και βλεπει το κεφαλι ενος μωρου. Τρομαξαν τοσο πολυ ολοι που αναγκαστηκαν να φυγουν. Αυτοι τα καταφεραν. Η φιλη μου ομως λιγο δυσκολο, γιατι η μαμα της δεν πιστευει τιποτα επειδη δεν εχει δει τιποτα......βγαλε λοιπον ακρη εσυ τωρα τι συμβαινει στο κοσμο μας.[img][/img]ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος 381936462_8ccf5f869dΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος 381936462_8ccf5f869dΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος 381936462_8ccf5f869dΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος Dark%20road
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jolteonsearch.blogspot.com
 
ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ: Φαντάσματα του παρελθόντος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ:Να γιατί πιστεύω στα βαμπίρ.
» ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ?
» Δαίμονες, Φαντάσματα και Αιθερικά πλάσματα
» Σπουδαστές στη Χιλή εντόπισαν... φαντάσματα
» Φαντάσματα: Ένας Κόσμος Μέσα στο Δικό μας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Winch :: Το παράξενο-
Μετάβαση σε: